Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

ZOZ - písemná část 26.09.2012 13:00:33
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda je písemná část zkoušky ZOZ jednotná pro všechny nebo odpovídá činnosti uvedené v přihlášce? Pokud je jednotná, obsahuje pouze společné obecné otázky, nebo je náhodným průřezem z různých oblastí (od radonu přes defektoskopie až po nukleární medicínu)?
Děkuju za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Písemná část zkoušky ZOZ je přizpůsobena činnosti, pro kterou je žádáno o udělení oprávnění. Test se generuje náhodně ze sady otázek, které jsou určeny pro danou specializaci.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)