Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Průmyslový rentgen pro kontrolu 27.11.2020 14:34:44
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda průmyslová rentgenová zařízení podléhají nějaké registraci nebo schvalování, případně jaký právní předpis tuto problematiku řeší. Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

je třeba více specifikovat, o jaký typ rtg se jedná a k jakému účelu bude používán. Legislativně tuto problematiku řeší zákon č. 263/2016 Sb. a jeho prováděcí právní předpisy.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)