Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

CT a hormonální nitroděložní tělísko 28.07.2021 09:23:15
Dobrý den,po onkologické léčbě podstupuji dvakrát ročně kontrolní CT vyšetření břicha. Nyní zvažuji zavedení hormonálního nitroděložního tělíska, které by mělo být plastové. Nebude vadit zavedení tělíska při vyšetření CT a naopak neovlivňuje CT vyšetření spolehlivost tělíska? Předem moc děkuji za případnou odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

z hlediska radiační ochrany se mohu vyjádřit jen k tomu, že CT při zavedení tělíska vadit nebude.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)