Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k dávkám ionizujícího záření 11.05.2021 11:29:50
Dobrý deň, chcela by som vás veľmi pekne poprosiť o zhodnotenie rizika veľkosti dávky ožiarenia,mamka absolvovala v priebehu mesiaca 2x RTG hrudníka,1x RTG prínosových dutín a má jej byť teraz ešte realizované CT pľúc s kontrastom a takisto panoramatická snímka chrupu. Mala by niečo z vyšetrení radšej odložiť, pomôže rozloženie v čase? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

není třeba vyšetření odkládat
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)