Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: Otázky k dávkám ionizujícího záření 24.09.2021 14:19:44
Dobrý den, výše uvádíte ze CBCT má záření 20-100 msv, na tomto zákroku jsme byla cca 6x a ještě budu muset jít cca 3x pokud půjde vše dobre. Jaka je tedy pravděpodobnost nádoru ? Podstoupila jsem ještě několik opg snímku a rengeny hlavy po nehodě. Plus samozřejmě nějaké rengeny během zivota (plice, noha atd) zřejmě se to sčita a je jedno jestli je to během jednoho roku nebo třeba s roční pauzou? Dekuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobry den,

riziko je přibližně 5 %/1 Sv. Pauza mezi vyšetřeními není nutná, nejdůležitější je požadavek správné indikace.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)