Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 24.05.2015 20:18:42
Dobrý den, manžel pracuje jako montér antén-vysílačů pro mobilní operátory. Často je vystaven záření, poněvadž "ladění antén" se musí dělat při plném provozu. Nyní jsem otěhotněla, jaké je riziko poškození plodu?
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

manžel je vystaven jinému druhu záření než je záření ionizující. Přesto si troufám říci, že riziko poškození plodu nehrozí.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)